Hakkımızda

SİMAV EYNAL BİSİKLET FESTİVALİ 

         28 -29-30-31 MAYIS 2020 TARİHLERİNDE  ÜCRETSİZ YAPILACAKTIR

“TERMAL BİSİKLET FESTİVALİ ”

 İKİNCİSİNİ DÜZENLEDİĞİMİZ BU YIL MAYIS AYI OLMASI İLE BAHAR MEVSİMİNİN GÜZELLİKLERİNDE SİMAV A DOYAMAYACAKSINIZ.FESTİVAL BOYUNCA HEM İLÇEMİZİ HEM DOĞASINI VE YEMEKLERİNİ AYRICA JEOTERMAL SULARINI TANIYACAKSINIZ. BAKİR GÜZELLİKLERİN BOZULMADIĞINI VE MİSAFİRPERVERLİĞİMİZLE KARŞILAŞACAKSINIZ. AYRILIRKEN EN İYİ BİSİKLET FESTİVALİ DEMEMİZE HAK VERECEKSİNİZ.

FESTİVALİMİZ 4 GÜN OLACAKTIR.

BİRİNCİ GÜN KISA ŞEHİR GEZİSİ

İKİNCİ GÜN ESKİ SİMAV GÖLÜ VE ETRAFINDA %80 ASFALT %20 TOPRAK ORTA SEVİYE BİR PARKUR OLACAK.

ÜÇÜNCÜ GÜN ZOR PARKUR DİYEBİLECEĞİMİZ. ORMANLAR İÇİNDE %40 TIRMANMA KALANI İNİŞLER VE ÇIKIŞLARLA DOLU ASFALT BİR PARKUR OLACAKTIR.

DÖRDÜNCÜ GÜN İSE KISA FAKAT %100 Ü RAMPA ÇIKIŞLI %100 %7 EĞİMLİ İNİŞTEN OLUŞAN GÖLCÜK YAYLASINA ÇIKIP İNECEĞİZ .

    ÇADIR KURACAKLAR KAMP ALANI FUTBOL SAHASINDADIR ÇİM ZEMİNDİR. .YANINDA  BAYAN ERKEK TUVALETLERİ .KAFELER .MARKETLER. ÇAY BAHÇELERİ .HAMAMLAR SAATLİ BANYOLAR. KİRALIK ODALAR. VE MOTELLER MEVCUTTUR. İLÇE MERKEZİNE SÜREKLİ ULAŞIM OLUP  5 KM DİR. HER TÜRLÜ İHTİYACINIZI KAMP ALANINDA KARŞILAMA İMKANI VARDIR.KAHVALTI VE AKŞAM YEMEKLERİ BURADA VERİLECEKTİR. HER GÜN HAREKET BURDAN BAŞLAYACAKTIR. FESTİVAL LİSTESİ ALTA YAYINLANMIŞTIR KONTROL EDİNİZ.KATILIM LİSTESİNİ TIKLAYINCA AÇILACAKTIR. Kayıtlarımız dolmustur. ilginize TEŞEKKÜR ederiz SELAMLAR

” TÜRKİYENİN EN GÜZEL BİSİKLET FESTİVALİ ”